Пропустити посилання

Поведінка оператора підтримки у чаті з клієнтом

Привіт і ласкаво просимо до публікації нашого блогу про вирази в чаті, які можуть допомогти вашій компанії виділитись! Як розробники сервісу jedidesk.com ми не з чуток знаємо, наскільки важливо взаємодіяти з вашими клієнтами змістовним способом. Отже, без зайвих слів, ось кілька повідомлень у чаті, які допоможуть вам справити незабутнє враження на клієнта.

Позитивні приклади

Як я можу вам допомогти?

Ця проста фраза – чудовий спосіб почати розмову з клієнтом. Це свідчить про те, що ви готові допомогти їм у всьому, що їм потрібно. Крім того, ви показуєте себе ввічливим і професійним, що може значно допомогти справити позитивне враження.

Я тут, щоб допомогти

Подібно до першої фрази, «Я тут, щоб допомогти» — це чудовий спосіб повідомити клієнтам, що ви готові їм допомогти. Це також чудовий спосіб зміцнити довіру та взаєморозуміння з клієнтами.

Наприклад:

Клієнт: «Я не знаю, як користуватися цією функцією».

Ви: «Не проблема! Я тут, щоб допомогти».

Дозвольте мені переконатися, що я розумію ваше запитання
Іноді клієнти можуть не мати чіткого розуміння свого запитання чи проблеми. У таких ситуаціях важливо прояснити їхнє запитання чи проблему, перш ніж надавати рішення. Використання цієї фрази може допомогти вам переконатися, що ви вирішуєте справжнє занепокоєння клієнта.

Наприклад:

Клієнт: «Мій обліковий запис не працює».

Ви: «Дозвольте мені переконатися, що я зрозумів ваше запитання. У вас виникають проблеми з входом або доступом до певних функцій?»

Я радий розібратися у цьому для вас
Клієнти цінують, коли компанії роблять все можливе, щоб допомогти їм. Використання цієї фрази означає, що ви готові зробити додаткові кроки, щоб вирішити їхню проблему. Це також передає відчуття позитиву та ентузіазму, що може справити велике враження.

Наприклад:

Клієнт: «У мене проблеми з замовленням».

Ви: “Я радий розглянути це для вас. Чи можете ви надати мені номер вашого замовлення?”

Дякуємо, що звернули на це нашу увагу
Іноді клієнти можуть звертатися зі скаргами або негативними відгуками. Хоча може виникнути спокуса захиститися або знехтувати, важливо визнати їхні занепокоєння та показати, що ви сприймаєте їх серйозно. Використання цієї фрази може допомогти пом’якшити ситуацію та показати, що ви цінуєте їхній відгук.

Наприклад:

Клієнт: «Ваш продукт жахливий і не працює».

Ви: «Мені шкода це чути. Дякуємо, що звернули на це нашу увагу. Чи можете ви надати більше деталей про проблему, з якою ви зіткнулися, щоб ми могли її дослідити далі?»

Я можу ще чимось вам допомогти?
Завершення чату цією фразою — чудовий спосіб переконатися, що клієнт задоволений вирішенням своєї проблеми. Це також свідчить про те, що ви готові докласти максимум зусиль, щоб допомогти їм.

Наприклад:

Клієнт: «Дякуємо за допомогу!»

Ви: “Ні за що! Я можу ще чимось допомогти?”

Негативні приклади

Якщо використання правильних словосполучень може допомогти вашій компанії виділитися та справити позитивне враження, важливо також знати про фрази, які можуть зашкодити репутації вашої компанії. Ось кілька прикладів, яких слід уникати:

Це не моя робота
Ця фраза може здатися зневажливою та марною. Клієнти хочуть відчувати, що їхні проблеми сприймаються всерйоз і що вони звертаються до людини, яка прагне знайти рішення. Використання цієї фрази може створити враження, що ви не бажаєте їм допомагати, і може завдати шкоди репутації вашої компанії.

Це неможливо
Клієнти хочуть відчувати, що їхні проблеми почуті та що рішення можливі. Використання цієї фрази може скласти враження, що ви не бажаєте шукати рішення або що ви недостатньо обізнані, щоб знайти рішення. Це може зашкодити репутації вашої компанії та викликати у клієнтів відчуття, що їх не цінують.

Наприклад:

Клієнт: “Чи можу я отримати відшкодування за свою покупку?”

Ви: «Це неможливо. У нас політика не повертає кошти».

Ви помиляєтеся

Сказати клієнту, що він не правий, може виглядати грубо та зневажливо. Навіть якщо клієнт помиляється або неправильно поінформований, важливо підійти до ситуації з співчуттям і розумінням. Використання цієї фрази може завдати шкоди репутації вашої компанії та викликати у клієнтів відчуття, що їх не цінують і не поважають.

Наприклад:

Клієнт: «Мені сказали, що ваш продукт має безкоштовну пробну версію».

Ви: «Ви помиляєтеся. Ми не пропонуємо безкоштовних пробних версій».

Не знаю
Хоча це нормально визнати, що ви не маєте негайної відповіді, використання цієї фрази без будь-яких подальших дій або рішення може створити враження, що ви не інвестували в пошуки рішення. Клієнти хочуть відчувати, що вони розмовляють з людиною, яка має знання та компетентність. Використання цієї фрази може завдати шкоди репутації вашої компанії та викликати у клієнтів відчуття, що їх не цінують і не поважають.

Наприклад:

Клієнт: «Ви можете сказати мені, як користуватися цією функцією?»

Ви: «Я не знаю».

Загалом:

Підсумовуючи, використання неправильних фраз у чаті може завдати шкоди репутації вашої компанії та викликати у клієнтів почуття недооцінки. Важливо знати ці фрази та підходити до кожної взаємодії з клієнтом із співчуттям і розумінням. Використовуючи правильні фрази та уникаючи неправильних, ви можете забезпечити першокласну підтримку клієнтів і створити міцну репутацію своєї компанії. Дякуємо за читання та приємного спілкування!