Пропустити посилання

Які емодзі не можна використовувати в листуванні з клієнтом?

У сучасну цифрову епоху емодзі стали поширеною формою спілкування. Вони додають нашим повідомленням рівень персоналізації та емоцій, роблячи їх більш виразними та привабливими. Однак важливо пам’ятати, що не всі емодзі підходять для всіх типів спілкування. Коли мова йде про професійне листування з клієнтами, слід уникати певних емодзі, щоб зберегти рівень професіоналізму та поваги. У цій статті ми розберемо, які емодзі не можна використовувати в листуванні з клієнтом.

Емодзі “плаче, сміється” (😂, 😹, 🤣)

Емодзі «плаче, сміється» є популярним вибором для передачі гумору чи розваги. Однак у професійному середовищі це можна витлумачити як непрофесійність або навіть неповагу. Використання цього емодзі в листуванні з клієнтом може створити враження, що ви не сприймаєте його занепокоєння чи запити всерйоз. Найкраще дотримуватися традиційної мови, щоб передати гумор або показати вдячність.

Емодзі “очі-сердечка” (😍, 😻)

Емодзі «очі-сердечка» є ще одним популярним вибором, але він може здатися занадто ніжним або навіть кокетливим. Використання цього емодзі в листуванні з клієнтом може бути сприйнято як непрофесійне та недоречне. Важливо підтримувати рівень поваги та формальності у спілкуванні з клієнтами, і використання цього емодзі може надіслати неправильне повідомлення.

Емодзі “великий палець вниз” (👎)

Емодзі «великий палець вниз» є явним свідченням несхвалення або відмови. Використання цього емодзі в листуванні з клієнтом може бути сприйняте як грубість і некорисність. Важливо залишатися професійним і шанобливим, навіть якщо ви не згодні з проханням або пропозицією клієнта. Натомість спробуйте запропонувати альтернативні рішення чи компроміси.

Емодзі “розлючене обличчя” (🤬, 👿, 😾 та інші)

Емоджі «сердите обличчя» є явним свідченням розчарування або гніву. Використання цього емодзі в листуванні з клієнтом може бути сприйняте як конфронтацію та непрофесійність. Важливо залишатися спокійним і врівноваженим, навіть якщо клієнт складний або вимогливий. Натомість намагайтеся вирішувати їхні проблеми конструктивно та з повагою.

Емоджі “вечірка” (🎉, 🎊)

Емодзі «party popper» є популярним вибором для святкування досягнень або віх. Однак використання цього емодзі в листуванні з клієнтом може бути сприйняте як непрофесійне та недоречне. Важливо підтримувати рівень формальності та поваги, навіть коли визнаєте успіх або досягнення клієнта. Замість цього спробуйте привітати або похвалити більш традиційно.

Емодзі “піт” (💦, 🥵, 😰 та інші)

Емоджі «піт» є поширеним вибором для вираження стресу чи тривоги. Однак використання цього емодзі в листуванні з клієнтом може бути сприйняте як непрофесійне і невпевнене. Важливо залишатися спокійним і впевненим, навіть якщо ви відчуваєте стрес або перевтому. Натомість спробуйте відповісти на проблеми клієнта спокійно та заспокійливо.

Емодзі “какашка” (💩, 🚽)

Емодзі «какашка» — це жартівливий вибір, але він може сприйматися як образливий або неповажний. Використання цього емодзі в листуванні з клієнтом може бути розцінено як незріле та непрофесійне. Важливо підтримувати рівень поваги та формальності у спілкуванні з клієнтами, і використання цього емодзі може надіслати неправильне повідомлення.

Підсумовуючи, емодзі можуть додати нашим повідомленням рівень персоналізації та емоцій, але важливо пам’ятати, що не всі емодзі підходять для всіх типів спілкування. Коли мова йде про професійне листування з клієнтами, слід уникати певних емодзі, щоб зберегти рівень професіоналізму та поваги. Дотримуючись традиційної мови та уникаючи емодзі, які можуть сприйматися як непрофесійні чи неповажні, ви можете переконатися, що ваше спілкування з клієнтами завжди буде відповідним та ефективним.

Якщо ви хочете покращити взаємодію з клієнтами свого веб-сайту, подумайте про підписку на jedidesk.com, що дозволить вам додати віджет на свій сайт. За допомогою цього інструменту ви можете легко додати на свій веб-сайт функцію чату або обміну повідомленнями, що дозволить вам спілкуватися з клієнтами в режимі реального часу. Це не тільки додає рівень персоналізації та зручності вашому спілкуванню, але й дозволяє вирішувати проблеми та запити клієнтів. Використовуючи віджет, ви можете надавати своїм клієнтам винятковий сервіс і будувати з ними міцніші стосунки. Так навіщо чекати? Зареєструйтеся на jedidesk.com сьогодні та почніть виводити спілкування на своєму веб-сайті на новий рівень.

Залишити коментар